O firmie

  

 

 

Oferujemy Państwu japońską zieloną herbatę ekologiczną sprowadzaną bezpośrednio od producenta z Japonii. Herbata pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych i jest dopuszczona do obrotu na terenie Unii Europejskiej z europejskim logo żywności ekologicznej.

Nasza herbata, pochodząc z upraw rolnictwa ekologicznego, nie zawiera żadnych pestycydów, sztucznych barwników czy innych "ulepszaczy".

Herbata jest pakowana jednostkowo u producenta w Japonii dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować jej najwyższą jakość i smak. Zarówno japoński producent jak i my, jako importer, posiadamy certyfikat ekologiczny. Numery naszych certyfikatów znajdą Państwo na każdym opakowaniu herbaty. Posiadanie certyfikatu ekologicznego oznacza, że nasza firma podlega kontroli nie tylko odpowiednich polskich urzędów, ale jest również kontrolowana przez agencję certyfikującą rolnictwo ekologiczne. Daje to Państwu pewność, że nasze herbaty zarówno na etapie produkcji jak i importu/dystrybucji są traktowane zgodnie z przepisami obowiązującymi w rolnictwie ekologicznym.

Sprowadzamy drogą lotniczą tylko niewielkie partie towaru, co zapewnia najwyższą jakość i świeżość produktów. Każde opakowanie herbaty jest oznakowane i opisanie w języku polskim, z dużymi, dokładnymi i estetycznymi naklejkami umieszczonymi z tyłu opakowania.

Producent, z którym współpracujemy to Osada Tea Japan. Plantacje, z których pochodzą nasze herbaty położone są głęboko w górach prefektury Shizuoka, 130 km na pd-zach od góry Fuji. Osada Tea to producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w uprawie i produkcji herbaty ekologicznej. Mistrz herbaty, pan Natsumi Osada, jest laureatem wielu konkursów związanych z produkcją i przygotowaniem herbaty.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmu pokazującego naszego producenta i plantacje. Znajduje się on w zakładce Linki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl